"Pes má krásu bez ješitnosti, sílu bez krutosti a
lidské ctnosti bez lidských nectností."
(Lord Byron)

Rihana z Chalupecké louky

COCKER OF THE YEAR 2015 and 2014

Junior Champion CZ, Champion SK & CZ & ČMKU

2x Best In Show, BOD, BIG, 7xBOB, 8x CACIB,..  Club Winner...

All conditions for Interchampion C.I.B. and C.I.E.

"Kačenka"

 * 22.2.2012

Hips  A
PRA - B, FN Clear

 

     

 Bruce Tarakim Lochranza For Your Eyes Only Asquanne  Goldfinga
Lochranza None Sweeter
Frencis Sant Tulip Doubtless  Black Petrs
Bessy Sant Tulip
Fidorka z Chalupecké louky Imperial of Forest Paradise Bandy z Malé Kamenné
 Sisi z Malé Kamenné
Bonie z Lesních chalup Thomas z Lesních chalup
Vianka z Lesních chalup
 

 

Zkoušky :

KZV ECC Vážany n./L.  - III.cena

Výstavy:

COCKER OF THE YEAR 2015!!!

 

23.1.2016 Champion of Champions CZ -  BEST IN GROUP FCI VIII !!!!


2.12.2015 Club Show Brno- j: Roxana Opris (Ro) - exc.2, res.CAC

1.11.2015 CACIB Praha - j: Frank Kane - exc.1, CAC

26.9.2015 CACIB Wroclaw - j: Lenka Frnčová - EXC.1, CWC, CACIB, BEST OF BREED and II. BEST OF GROUP!!
She won the last CACIB to fulfill the conditions Interchampion C.I.B.

8.8.2015 Club Show KCHLS Pardubice - j: Bob Jackson (UK) -  BEST IN SHOW, Winner of Pardubice, BOB, 2nd best working dog, CAC, exc.1

26.7.2015 Club Show Bezměrov - P. Šulcek - CAC

12.7.2015 - CACIB Szombathely - judge Rony Doedijns (NL) - Exc.I CAC, res.CACIB 

11.7.2015 - CACIB Oberwart- judge Dr. Tamás Jakkel (H) -  Exc.I. ,CACA

7.6.2015 - Derby Winner 2015 -j: Mrs. Ekaterina Senashenko (RU) - exc.1, CAC

6.6.2015 - Grand Prix Slovakia 2015 - j: Mr. Henric Fryckstrand (SE)- exc.1, CAC, res.CACIB

She is now Grand Champion of Slovakia!!

8.5.2015 Club Show Cocker CZ - Mr. Ken Grice ( kennel Kyna, UK ) - exc. 1, CAC, Club Winner, Best of Breed!!!!!

2.5.2015  IDS Praha, rozhodčí Lucie Trnková( Golden Janyt , CZ)  - exc.1, CAC, CACIB   (conditions for InterChampion C.I.E.)

 


19.10.2014 CACIB  České Budejovice -J.Jindřichovská -  Rihana z Chalupecké louky - V1, CAC, res. CACIB

31.8.2014 Special Club Show Žebětín- Mrs. Maria Gvozdieva, UKR - exc.1, CAC

30.8. 2014 IDS Mladá Boleslav - Doval JM Sanchez, ES - exc.1, CAC

16.8.2014  IDS Ludwigshafen - judge Zofia Konderla (PL) -  Exc. 1 Aw. Dt. Ch. VDH, res.CAC, res.CACIB

29. 6.2014 Národní výstava Klatovy - CAC, CAC ČMKU, NV, Best of Breed (rozh. p. Leoš Jančík),, Best in Group (r. : paní Lenka Frnčová), Best of Day (r.:pan Antonín Karban) ,

BEST IN SHOW (r.:pan Miroslav Václavík) !!!!

11.5.2014 - Klubová výstava Humpolec - j: Duško Piljevič (SRB) - exc.1, CAC, res. Best fena !!

 Káča splnila podmínky pro udělení titulu KLUBOVÝ ŠAMPION!! :-)

10.5.2014 - Klubová výstava Humpolec - j: Adam Murray (UK) - exc.1, CAC, KLUBOVÝ VÍTĚZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udělen šampion ČMKU a CZ!!

3.5.2014 CACIB Prague Expo Dog 2014 -j: p. J. Jindřichovská - Exc.1, CAC, CAC ČMKU,  CACIB, BOB !!!

      splněny podmínky pro udělení titulu Champion ČMKU

1.5.2014 Klubová výstava ECC Brno - j: P. M. Lesterb - Exc.1, CAC

26.4.2014 CACIB České Budějovice -j: p. Radim Kašpar - Exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG IV !!!!

        splněny podmínky pro udělení titulu Champion CZ

Udělen Šampion SK!!

29.3.2014 - CACIB Nitra- j: Jana Janek (Sk)- exc.1, CAC, CACIB!!!  

         splněny podmínky pro udělení titulu Champion SK

30.3.2014 -CACIB Nitra -  j : W.Grzegorz(Pl) - exc.3

1.3.2014 CACIB Swiebozice - r: S.Nebojsa(Slo) -exc.2

...............

14.12.2013 Adventní Club výstava Cocker Club - j: Elaine Thomas(UK) - CAC

03.11.2013 MVP Praha -j: Petr Studeník (CZ) - exc.1, CAC, res. CACIB !!!

02.11.2013 MVP Praha -j: Pavel Šulcek (CZ) - exc.1, CAC, CAC ČMKU, CACIB !!!

27.10.2013 MVP Bratislava - judge Petr Studenik (CZ)  - Exc.1, CAC, CACIB, BOS !!

26.10.2013 MVP Bratislava - judge Lenka Frnčová (CZ) - Exc.1, CAC, res.CACIB

5.10.2013 CACIB České Budějovice - r: Petr Studeník (CZ) - Exc1, CAC, CAC ČMKU, CACIB, BOB, BIG IV !!!!

18. 8. CACIB  Bratislava -judge: Mudr. FELSZÉGHYOVÁ EVA (SK)- Exc.1, CAC, CACIB, BOS !!!!!

17. 8. CACIB Bratislava - judge: SKRZYŃSKI ALEKSANDER (PL) - VD

13.7.KV Praha - j: Jarmila Jindřichovská - výborná 1, CAC, Vítěz Derby do 2let, BEST IN SHOW Vítěz  Derby !!!!

29.6. CACIB Brno - rozhodčí :p. Miloš Kašpar - V1, CAJC , best junior female

15.6. CACIB Bled(SLO)  - j:Darko Martinovič(HR) -- Exc.1, CAC, res.CACIB!!!

16.6. CACIB Bled (SLO) - j: Peter F. Berchtold(A) -- Exc.1, CAC

 
 

22.5.2013 Přiznán titul Junior Champion CZ

28.4.2013 Special Show KCHLS Humpolec  - Tom Graham (UK) -  Exc.1, CAJC, Junior Winner Special Show

27.4.2013 Club  Show KCHLS Humpolec - judge Karlo Bala (SRB) -  Exc.1, CAJC, Junior Club Winner, splněny podmínky pro udělení titulu Junior champion CZ!!

30.3.2013 CACIB Č.Budějovice - Jarmila Jindřichovská (CZ)  -exc. 1, CAJC , Nejlepší mladá fena
 
.2.2013 CACIB Brno - j: Kjellevold Stig Arneexcelent 1, CAJC and nomination for Cruft 2014

9.12.2012 Advent Show Cocker Club CZ - j: rozhodčí David Todd (Scotland) -  excelent